OFERTA FIRMY KOMFORT - STUDIO KUCHENNE - KOMFORT STUDIO KUCHENNE

LOGO FIRMY KOMFORT STUDIO KUCHENNE
LOGO FIRMY KOMFORT STUDIO KUCHENNE
Przejdź do treści
Nowoczesne Meble Kuchenne
Meble Kuchenne dla Każdego
Meble Kuchenne na Wymiar
Ergonomiczne Meble Kuchenne
Komfort Kuchnie zapewnia ogromny wybór mebli kuchennych. Zapraszamy do zapoznania się z naszą bogatą ofertą jaką możemy zaproponować dzięki współpracy z firmą Nobilia. Możliwe, że któraś z inspiracji zainteresuje również Państwa. Oferujemy również meble łazienkowe, do pokoi dziennych oraz szafy. Gwarantujemy solidność i jakość na światowym poziomie. Zachęcamy do zapoznania się.

NOWOCZESNE KUCHNIE
Interesujące kontrasty albo łagodne akcenty? Nasza szeroka paleta barw i frontów zaprasza do projektowania według indywidualnych upodobań. Nasze kolorystycznie dopasowane do siebie koncepcje materiałów pomagają w znalezieniu dokładnie odpowiedniej kuchni na wymiar.
KUCHNIE Z DESIGNEM
Wyraźne linie, szlachetne materiały i przejrzysta struktura architektoniczna – to wyróżnia nasze kuchnie z designem. Gładkie, minimalistyczne powierzchnie prezentują się znakomicie także w otwartych kuchniach – prostolinijny Lifestyle z nowoczesnym blaskiem.
KUCHNIE NATURAL LIVING
Dzięki nowoczesnym dekorom drewnianym z eleganckimi strukturami i ciepłymi niuansami, kuchnie Natural Living stwarzają mieszkalną atmosferę.
KUCHNIE MODERN CLASIC
Właśnie ostatnio styl w kierunku Modern Classic cieszy się dużym powodzeniem. Kombinacja złożona z elementów nowoczesnych i klasycznych umożliwia zestawienie kolorów i frontów z zupełnie indywidualnym urokiem i przekonuje ponadczasowym wyglądem. Klasyczne kuchnie marki Nobilia łączą nowoczesną prostoliniowość z prostymi konturami i najnowocześniejszą techniką kuchenną. Wynik: koncepcje kuchni z nowoczesną atmosferą mieszkalną.
KUCHNIE W STYLU DWORKOWYM
Trend do nowej naturalności kuchni wysoko cenią zarówno młodsi, jak i starsi. Wyraźne kształty, miękkie linie oraz naturalne dekory i kolory wyróżniają nowoczesny styl dworkowy. Szarmanckie szczegóły nadają kuchniom w stylu dworkowym wygląd na miarę czasu i ponadto stwarzają miłą atmosferę. Innowacyjna technika kuchenna prowadzi do udanego połączenia tradycji z nowoczesnością.
KUCHNIE LINE N - bez uchwytów
Ci, którzy preferują styl purystyczny, będą zachwyceni naszymi kuchniami bez uchwytów LINE N. Zintegrowane zagłębienia uchwytów awansują tutaj do wiodących, poziomych elementów stylistycznych nowej kuchni.
ADRES:

KOMFORT STUDIO KUCHENNE
ul. Długa 39
58-309 Wałbrzych
tel. 48 601 771 357
email: komforte@wp.plCopyright 2024 - All Rights Reserved
WIELOLETNI PARTNER HANDLOWY
Wróć do spisu treści